Протон, виробництво повного циклу біг-бегів, поліпропіленової тканини та МФ нитки

Контроль якості

Досліджуючи хронологію розвитку пакувальної індустрії в Україні та СНД за останні роки, досягнення високої якості м'яких контейнерів (біг-бегів) можливо тільки в тому випадку, якщо використовуються передові технології, що передбачають багатоступінчастий контроль якості. Необхідною умовою гарантованої якості продукції є використання тільки високоякісної сировини і суворе дотримання всіх параметрів технологічного процесу, висококваліфікованої командою фахівців.

Всі партії контейнерів мають супровідну документацію: паспорт якості, що видається ОТК виробництва, сертифікат відповідності ТУ, сертифікат міжнародного випробувального інституту Labordata, а також на вимогу замовника, сертифікат на відповідність міжнародним вимогам ООН з перевезення небезпечних вантажів.

Дотримуючись інструкцій з випуску контейнерів, підприємство "Протон" застосовує багатоступінчастий контроль якості. Контроль якості здійснюється на кожній стадії технологічного процесу: від якості гранули на старті, до виробленого контейнера на фініші. Крім того, на обладнаних випробувальних стендах європейського виробництва, біг-беги вибірково перевіряються на міцність і стійкість до УФ-випромінювання і перепадів температур.

Сучасне лабораторне випробувальне обладнання дозволяє забезпечувати безперервний контроль і тестування всієї номенклатури сировини і матеріалів, плівкових ниток і готової продукції. Персональна відповідальність кожного працівника виробництва, починаючи від оператора екструдера і закінчуючи пакувальниками, практично виключають брак.